Jump to content

Photo

Next Level PvP

#16k #32k #lvl #Webshop

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   BIOMUSAR

BIOMUSAR

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • LocationZizma

Posted 03 December 2017 - 12:23 AM

Karoči, spēlēju mu jau ilgu laiku, un liekas samērā tizli tas ka viss notiek caur gm vai adminu, Ja es esmu piedzēries un gribu nopirkt mlvl man neder gaidīt kamēr kāds parādīsies online un spēs man palīdzēt, Mans ieteikums ir pievienot webshopam sadaļu kurā caur paypal vai kādu citu transfer veidu var nopirkt master level. Tomēr šis nav viss mans ieteikums, Iesaku pievienot parastos līmeņus 16k un 32k, daudzi kliegs ka tas ir negodīgi pret spēlētājiem kas neiegulda naudu un tā tālāk, bet kas traucē to darīt? Vēl būtu superīgi, ja pie parastajiem itemiem arī varētu pievienot sockets (Nezinu kā tas strādā, bet atceros ka spēlēju vienā serverī kur man bija vicious sets ar sockets opcijām klāt. + nezinu vai te visi ļoti mīl klasiku, bet varētu arī ielikt dažus jaunos setus, nesaku ka vajag piegrūzt ar visām drazām tjipa Goku u.t.t. bet daži jauni seti tikai atsvaidzinātu serveri un neliktu visam izskatīties tik viendabīgi. 

Otrā rindkopa būs vairāk veltīta Tam ka kunduns respavno pārāk ātri, vispār nav jāpasvīst uztaisit seeds, Un tas jau nav interesanti seediem zūd vērtība, Un ja vēl var parunāt par sockets tad man liekās ka labāk būtu ja varētu vienkārši iegādāties 3 sockets setu, jo nav diži lielas atšķirības vai 2 sockets reāli 2 sockets izmaksā 2x dārgāk par anc, bet nu nav diži lielas atšķirības. P.s. par seeds iegūšanu iesaku arenā noņemt kundumu un atstāt tikai kalimā lai spawno 1x 6h (Ieguvums būs lielāks web apmeklējums tieši market). Un 100 credits par vienu stundu online ir biki par daudz, (Es laikam pirmais spēlētājs kas sūdzās cik viegli) :D Saprotu ka pvp serveris, u.t.t. Tomēr ja tā pasēdēt pie mu 2 dienas tad var dabūt grand resetu, ja ir vip vispār gr ir huiņa dabūt un tu vēl saņem +60k, Mans ieteikums ir nedaudz samazināt kredītu apjomu par grandreset un par wote. Savādāk viss šķiet ļoti easy.

P.s. Nobeigumā ielikšu savu ideju par Online pavadītajām stundām  1h=100cred vai labāk nebūtu uztaisīt 1h=10gcr? Principā neko diži daudz tas nemainītu, bet visiem būtu iespēja tirgot itemus marketā par gold credits un būtu iespēja visiem ar laiku tikt pie 5sockets itemiem iegādāties vip u.t.t. saprotu ka donatori par to maksā, bet viņi maksā lai dabūtu visu un uzreiz.

Ar cieņu Mazulis!!! :D 

#2 OFFLINE   Gulbis

Gulbis

Tournament Creator

• Members
  • PipPipPip
  • 78 posts
  • LocationLatvia

Posted 04 December 2017 - 09:41 AM

Idejas jau Tev grandiozas, bet ir viena nianse, šī ir ceturtā sezona nevis kāda no jaunajām un lielākā daļa no Tevis nosauktajām lietām ir uz jaunākām sezonām. par Master lvl nopirkšanu webā, nebūs.. parādi man kaut vienu serveri kur webshopā var nopirkt master lvl, vai combo setu?? Par parastajiem līmeņiem runājot, reiz mums bija 16 K lvl, pa lielam bija vairāk sūdzības par to, nekā spēlētāju izrādītais prieks par to, pie parastajiem itemiem pievienot sockets, šī nav S4 fīča, šī fīča darbojas krietni jaunākās sezonās, kā arī jaunie seti ir jaunākās sezonās. par kundun respawn, šis ir MAX serveris tapēc arī ir ātra respawnošana. Par soketiem runājot, webshopā var iegādāties arī 5 socket setu, te problēmas vispār nav, par grand reseta apgriezieniem runājot.. jā grand resetu var ātri dabūt, bet ir viens baigais bet, ir vel tāda lieta, kā Master Grand Reset, un pat pie šādiem GR apgriezieniem to veljoprojām 4 mēnešu laikā neviens spēlētājs nav dabujis.. es domāju ka GR apgriezienus nevajag samazināt, tad pie Master Grand Reset vel kādu gadu neviens netiks.. Kredītu apjomu samazināšana diezvai būs motivācija sist GR un balsot par serveri.. Ja samazinātu online stundu likmi, būtu daudz neapmierināto.

original.jpg

#3 OFFLINE   BIOMUSAR

BIOMUSAR

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • LocationZizma

Posted 04 December 2017 - 10:15 AM

Idejas jau Tev grandiozas, bet ir viena nianse, šī ir ceturtā sezona nevis kāda no jaunajām un lielākā daļa no Tevis nosauktajām lietām ir uz jaunākām sezonām. par Master lvl nopirkšanu webā, nebūs.. parādi man kaut vienu serveri kur webshopā var nopirkt master lvl, vai combo setu?? Par parastajiem līmeņiem runājot, reiz mums bija 16 K lvl, pa lielam bija vairāk sūdzības par to, nekā spēlētāju izrādītais prieks par to, pie parastajiem itemiem pievienot sockets, šī nav S4 fīča, šī fīča darbojas krietni jaunākās sezonās, kā arī jaunie seti ir jaunākās sezonās. par kundun respawn, šis ir MAX serveris tapēc arī ir ātra respawnošana. Par soketiem runājot, webshopā var iegādāties arī 5 socket setu, te problēmas vispār nav, par grand reseta apgriezieniem runājot.. jā grand resetu var ātri dabūt, bet ir viens baigais bet, ir vel tāda lieta, kā Master Grand Reset, un pat pie šādiem GR apgriezieniem to veljoprojām 4 mēnešu laikā neviens spēlētājs nav dabujis.. es domāju ka GR apgriezienus nevajag samazināt, tad pie Master Grand Reset vel kādu gadu neviens netiks.. Kredītu apjomu samazināšana diezvai būs motivācija sist GR un balsot par serveri.. Ja samazinātu online stundu likmi, būtu daudz neapmierināto.

Tie tikai ieteikumi, Es vispār te pirmo reiz redzu ka var pirkt MasterLvl :D Tāpēc parādīt serveri kur to var darīt būs grūti, :D Tāpēc ar ierakstiju par parasto līmeņu pirkšanu, Par Combo set gan esmu redzējis sadaļu, bet tas bija parastajā spēles web nevis webshop un apmaksā bija ar paypal :D P.s. Kā jau teicu nezinu kā tas strādā :)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users