Jump to content

Sky Slate Blueberry Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate
Welcome to NoLimit Comunity
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Web Shop Mani apčakarēja.

#SB #Sockets

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic
BIOMUSAR
  • Members
  • 3 posts
  • Pip
  • Newbie
  • LocationZizma
  • Last active: 03/02/2018 - 12:38

Karoči situācija tāda pavisam vienkārša, Pārdodu savus itemus Marketā cerībā ka varēšu nopirkt 5sockets SB, Tas vainagojās jau ar manu pirmo aplauzienu, Webshop izmet ka max ir 2sockets. Nolāpīts, bet neko darīt kredīti man ir kautkā jāizstrebj šī putra, te es lemju rīkoties un iegādāties 2 sockets SB, Atzīmēju visas opcijas un iezīmēju 2 empty sockets, Samaksāju ar saviem godīgi nopelnītajiem kredītiem, dodos uz spēli uzlabot savu zobentiņu, bet zobentiņš man pasaka - Tev nebūs mani uzlabot, jo gaidīto 2 sockets vietā ir tikai viens sockets, Un te es galīgi sabēdājies logojos ārā, vai šī problēma ir risināma?

NoLimitBM
  • Administrators
  • 729 posts
  • Project Owner
  • LocationLatvija
  • Last active: Today, 07:22

Kāds ir Tavs spēles niks?

original.jpg

BIOMUSAR
  • Members
  • 3 posts
  • Pip
  • Newbie
  • LocationZizma
  • Last active: 03/02/2018 - 12:38

Kāds ir Tavs spēles niks?

Mazulis

Sabotage
  • Game Masters
  • 120 posts
  • Game Master
  • LocationYour house
  • Last active: 27/11/2018 - 22:30

Nebēdā , swordu izņēmu , pieskaitīju atpakaļ tavus kredītus , mēģini vēlreiz, iespējams, kaut kas nogļukoja vienkārši :(

TL

Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users