Jump to content

Sky Slate Blueberry Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate
Welcome to NoLimit Comunity
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Bezpridels

• Please log in to reply
4 replies to this topic
Pedrolito
  • Members
  • 2 posts
  • Pip
  • Newbie
  • LocationLatvia
  • Last active: Nov 18 2017 11:59 PM

Sveiki visi spēlētāji un administrācija. Problēma nav ar serveri, bet gan ar pašu game launcheri. Dators man ir diezgan labs ar jauno i5-7500 kaby lake. Lieta ir tāda, ka no sākuma viss bija diezgan labi, dabūju 13 resus, pēc kā gāju spēlē lai dabūtu 14to. Verot spēli vaļā, ekrāns samazinās, spēle ''itkā'' ir ieslēgta, rāda desktop resolution apmēram 320x320 un viss, neko nevaru izdarīt, spēle neveras vaļā, kā arī to nevar izslēgt, uztais pc restaru, pēc kā atkal tas pats. Kā arī atrodoties spēlē man ir max 20 fps. PC stats- windows 10 64 bit. i5-7500 4gb ram, gtx650 video card.

Shadow
  • Members
  • 96 posts
  • PipPipPip
  • Advanced Member
  • LocationLatvia
  • Last active: Sep 02 2018 10:29 AM

Mu mapē ir jābūt resolution mapei, kurā vari uzstādīt vēlamo rezolūciju...

Un 20fps ir normāli priekš mū, pat ar 16gm ram un 1080ti neko daudz vairak nedabūsi...

Var mēģināt Compatibility un uzlikt uz kkādu win7...

original.jpg

NoLimitBM
  • Administrators
  • 708 posts
  • Project Owner
  • LocationLatvija
  • Last active: Today, 08:37 PM

Maksimālais mu FPS is 30. 

Vēlams neizmantot oriģinālos Win10 draiverus, bet gan instalēt nVidia piedāvāto. 

Ja spēle apstājās un nedarbojas, tad nepieciešams to palaist no jauna. 

RaMzes
  • Members
  • 23 posts
  • PipPip
  • Member
  • LocationIsrael
  • Last active: Dec 19 2017 04:01 PM

Sveiki visi spēlētāji un administrācija. Problēma nav ar serveri, bet gan ar pašu game launcheri. Dators man ir diezgan labs ar jauno i5-7500 kaby lake. Lieta ir tāda, ka no sākuma viss bija diezgan labi, dabūju 13 resus, pēc kā gāju spēlē lai dabūtu 14to. Verot spēli vaļā, ekrāns samazinās, spēle ''itkā'' ir ieslēgta, rāda desktop resolution apmēram 320x320 un viss, neko nevaru izdarīt, spēle neveras vaļā, kā arī to nevar izslēgt, uztais pc restaru, pēc kā atkal tas pats. Kā arī atrodoties spēlē man ir max 20 fps. PC stats- windows 10 64 bit. i5-7500 4gb ram, gtx650 video card.

Hi . Look my topic How fix lags up fps http://forum.nolimit...n-you-are-here/

Zhorik
  • Members
  • 28 posts
  • PipPip
  • Member
  • LocationLatvia
  • Last active: Sep 12 2018 07:37 AM
I got 21 fps and looks like 50+

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users