Jump to content

Photo

Bezpridels

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   Pedrolito

Pedrolito

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • LocationLatvia

Posted 11 November 2017 - 07:11 PM

Sveiki visi spēlētāji un administrācija. Problēma nav ar serveri, bet gan ar pašu game launcheri. Dators man ir diezgan labs ar jauno i5-7500 kaby lake. Lieta ir tāda, ka no sākuma viss bija diezgan labi, dabūju 13 resus, pēc kā gāju spēlē lai dabūtu 14to. Verot spēli vaļā, ekrāns samazinās, spēle ''itkā'' ir ieslēgta, rāda desktop resolution apmēram 320x320 un viss, neko nevaru izdarīt, spēle neveras vaļā, kā arī to nevar izslēgt, uztais pc restaru, pēc kā atkal tas pats. Kā arī atrodoties spēlē man ir max 20 fps. PC stats- windows 10 64 bit. i5-7500 4gb ram, gtx650 video card.

#2 OFFLINE   Shadow

Shadow

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 96 posts
  • LocationLatvia

Posted 11 November 2017 - 07:26 PM

Mu mapē ir jābūt resolution mapei, kurā vari uzstādīt vēlamo rezolūciju...

Un 20fps ir normāli priekš mū, pat ar 16gm ram un 1080ti neko daudz vairak nedabūsi...

Var mēģināt Compatibility un uzlikt uz kkādu win7...

original.jpg

#3 OFFLINE   NoLimitBM

NoLimitBM

Project Owner

• Administrators
  • 703 posts
  • LocationLatvija

Posted 12 November 2017 - 01:53 AM

Maksimālais mu FPS is 30. 

Vēlams neizmantot oriģinālos Win10 draiverus, bet gan instalēt nVidia piedāvāto. 

Ja spēle apstājās un nedarbojas, tad nepieciešams to palaist no jauna. 

#4 OFFLINE   RaMzes

RaMzes

Member

• Members
  • PipPip
  • 23 posts
  • LocationIsrael

Posted 12 November 2017 - 04:43 PM

Sveiki visi spēlētāji un administrācija. Problēma nav ar serveri, bet gan ar pašu game launcheri. Dators man ir diezgan labs ar jauno i5-7500 kaby lake. Lieta ir tāda, ka no sākuma viss bija diezgan labi, dabūju 13 resus, pēc kā gāju spēlē lai dabūtu 14to. Verot spēli vaļā, ekrāns samazinās, spēle ''itkā'' ir ieslēgta, rāda desktop resolution apmēram 320x320 un viss, neko nevaru izdarīt, spēle neveras vaļā, kā arī to nevar izslēgt, uztais pc restaru, pēc kā atkal tas pats. Kā arī atrodoties spēlē man ir max 20 fps. PC stats- windows 10 64 bit. i5-7500 4gb ram, gtx650 video card.

Hi . Look my topic How fix lags up fps http://forum.nolimit...n-you-are-here/

#5 OFFLINE   Zhorik

Zhorik

Member

• Members
  • PipPip
  • 28 posts
  • LocationLatvia

Posted 13 May 2018 - 09:17 PM

I got 21 fps and looks like 50+

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users