Jump to content

Photo

Zemāka exp serveris?

• Please log in to reply
19 replies to this topic

Poll: Low server (27 member(s) have cast votes)

Do we need a low server!?

1. Yes (11 votes [40.74%])

Percentage of vote: 40.74%

2. No (6 votes [22.22%])

Percentage of vote: 22.22%

3. Mybe (6 votes [22.22%])

Percentage of vote: 22.22%

4. Not sure (4 votes [14.81%])

Percentage of vote: 14.81%

Vote Guests cannot vote

#1 OFFLINE   celmene

celmene

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 55 posts
  • LocationLatvia

Posted 19 October 2017 - 12:38 PM

Sveiki,

Jautājums tieši NoLimitBM, bet būtu interesanti dzirdēt arī pārējo spēlētāju viedoklis.

Vai nav bijusi doma atvērt mazāka exp serveri, piemēram 3000/4000 vai 5000? Personīgi man, šāds exp ir viens no iemīļotākajiem, jo tur var izbaudīt gan levelošanos, gan gandarījumu par max statiem, gan visu eventu izmantošanu. Tas nav vienas dienas jautājums, lai kļūtu par labāko šāda reita serverī. Ir ieteikumi par spotiem, šopiem un visu pārējo, kurus esmu ieguvis no citiem serveriem, bet par agru par to runāt, ja ir interese tad varam turpināt šo sarunu.
Nolimit ieguvums būtu tāds, ka tur spēlētāji uzturētos daudz ilgāk, jo būtu daudz grūtāk sasniegt max status un savākt labu setu, tātad daudz ilgāk tiktu vote-reward sistēma izmantota, kas nestu serverim popularitāti un papildus spēlētājus.

#2 OFFLINE   PIONIERIS

PIONIERIS

Member

• Members
  • PipPip
  • 20 posts
  • LocationLATVIA

Posted 19 October 2017 - 01:17 PM

nesen jau bija low xp serveris kas notika? cilveki nebija.         uz doto mirkli man skiet ka speleteju ir pietiekami daudz un nevajag neko mainit.

• Shadow likes this

#3 OFFLINE   celmene

celmene

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 55 posts
  • LocationLatvia

Posted 19 October 2017 - 01:38 PM

nesen jau bija low xp serveris kas notika? cilveki nebija.         uz doto mirkli man skiet ka speleteju ir pietiekami daudz un nevajag neko mainit.

Kāds rate bija? Nu viņu vajag taisīt tā, ka viss ir čotka salikts, un kkur mēnesi pirms Grand Opening izreklamēt.

Pašam serverim jābūt ļoti pārdomātam, ja tā būs, tad spēlētāju netrūks, jo ir interesanti, kad jāiet questi, lai dabūtu labus itemus, kad pat lvl 1 spārnus dabūt nav nemaz tik vienkārši utt.

Ja NoLimitBM gribēt varēšu sniegt pāris piemērus, no mu kuriem bija 2500-5000 exp. un kurus kapāja nenormāli daudz cilvēku.

#4 OFFLINE   PIONIERIS

PIONIERIS

Member

• Members
  • PipPip
  • 20 posts
  • LocationLATVIA

Posted 19 October 2017 - 02:27 PM

Kāds rate bija? Nu viņu vajag taisīt tā, ka viss ir čotka salikts, un kkur mēnesi pirms Grand Opening izreklamēt.

Pašam serverim jābūt ļoti pārdomātam, ja tā būs, tad spēlētāju netrūks, jo ir interesanti, kad jāiet questi, lai dabūtu labus itemus, kad pat lvl 1 spārnus dabūt nav nemaz tik vienkārši utt.

Ja NoLimitBM gribēt varēšu sniegt pāris piemērus, no mu kuriem bija 2500-5000 exp. un kurus kapāja nenormāli daudz cilvēku.

Saproti sis ir fun serveris vai ne ta? kas muzdienas interese cilvekiem? vairak atrak stiprak. gribi but fun serveri specigs taisi donate dabusi labus itemus  velies neziedot? ludzu spele tik ilgi kamer pats izcini itemus un klusti tik pat stiprs. ir dazadu veidu speletaji es piemeram esmu no tiem kuram patik viss atri un cotka. lai nav nekada lieka "jebļa" ta sakot.

#5 OFFLINE   Skydom

Skydom

Game Master

• Game Masters
  • 71 posts
  • LocationLatvija

Posted 19 October 2017 - 02:43 PM

nju  es 100% pret mazaku xp lai ir ka ir un viss.. vismaz tauta ir un jautriba ar kautkada :)

Posted Image

#6 OFFLINE   celmene

celmene

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 55 posts
  • LocationLatvia

Posted 19 October 2017 - 02:59 PM

nju  es 100% pret mazaku xp lai ir ka ir un viss.. vismaz tauta ir un jautriba ar kautkada :)

Es jau nedomāju, lai aizvietotu šo, bet gan atvērtu citu.

#7 OFFLINE   Co1nt

Co1nt

Advanced Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 31 posts
  • LocationRundāles novads

Posted 19 October 2017 - 04:00 PM

Runājot par Mu, es zinu kur ir izteikti zems exp līmenis.

Esmu tādu spēlējis un ļoti grūti jāmāk izstaisīt to un tad arī mazāk lagos spēlēšana :D

Es varētu teikt ka es runāju par kkādiem zem 50 exp, kad resetu nevar dabut vienas dienas laikā

un webos ir ielikti tikai pāris koka gabali , būtu ok ja mācētu izstrādāt to visu ieliekot bless un soul veikalos, tā lai rodās divas izvēles Stratēģijai.

#8 OFFLINE   celmene

celmene

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 55 posts
  • LocationLatvia

Posted 19 October 2017 - 04:58 PM

Runājot par Mu, es zinu kur ir izteikti zems exp līmenis.

Esmu tādu spēlējis un ļoti grūti jāmāk izstaisīt to un tad arī mazāk lagos spēlēšana :D

Es varētu teikt ka es runāju par kkādiem zem 50 exp, kad resetu nevar dabut vienas dienas laikā

un webos ir ielikti tikai pāris koka gabali , būtu ok ja mācētu izstrādāt to visu ieliekot bless un soul veikalos, tā lai rodās divas izvēles Stratēģijai.

Tas jau vispār hardcore variants, man patīk tāds vidējs, kad pirmie resi iet grūti, bet vēlāk pa 2h var dabūt, kur ir forši spoti, un ir jēga no CW,BC,CC goldenus sist utt.

#9 OFFLINE   Vaavereens

Vaavereens

Member

• Members
  • PipPip
  • 12 posts
  • LocationLatvija

Posted 17 November 2017 - 12:30 AM

O jaa... zemaks xp butu jautrak... agrak speleju mu kur bija 5000xp un nebija webshop. Popularitate bija liela jo tur visu noteica prasme un zināšanas. Cilveki sita goldenus un staigaja ar to kas no box izkrita ja trv bija s4 sets ar ref opciju un nedod dievs kāds seeds virsu, tad tu biji krutakais 4alis ciemā😂😂 labprat ko tādu atkal uzspelētu...
  • celmene likes this

#10 OFFLINE   celmene

celmene

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 55 posts
  • LocationLatvia

Posted 18 November 2017 - 05:24 AM

O jaa... zemaks xp butu jautrak... agrak speleju mu kur bija 5000xp un nebija webshop. Popularitate bija liela jo tur visu noteica prasme un zināšanas. Cilveki sita goldenus un staigaja ar to kas no box izkrita ja trv bija s4 sets ar ref opciju un nedod dievs kāds seeds virsu, tad tu biji krutakais 4alis ciemā😂😂 labprat ko tādu atkal uzspelētu...

Jap, arī mani mīļākie laiki, parasti no kunduniem izsitu greate dragon setu ar exelent dmg rate + ref un jutod kā Dievs :D

#11 OFFLINE   Oracle

Oracle

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • LocationLatvia

Posted 20 November 2017 - 05:25 PM

2500-5000 exp Tev skaitas low exp serveris,nu gan es sasmējos.

#12 OFFLINE   GluKs

GluKs

Forum Creator

• Administrators
  • 308 posts

Posted 21 November 2017 - 05:00 AM

Kops nolimit pirmsakumiem... ir bijis daudzas reizes low serveri... viss ir beidzies ar parak mazu aktivitati... Ierosinataji parasti ari pazuda... :D

Ideja nav zeme metama bet kartigi parspriezama

#13 OFFLINE   GluKs

GluKs

Forum Creator

• Administrators
  • 308 posts

Posted 21 November 2017 - 05:00 AM

augspuse redzesiet balosanu

#14 OFFLINE   mP.

mP.

Member

• Members
  • PipPip
  • 13 posts
  • LocationLatvia

Posted 08 December 2017 - 08:25 PM

Man arī gribētos , lai ir mazāk xp serveris , citādāk negūstu nekādu baudu no gameplay , + man nepatīk tas , ka viss nākas tik viegli , piemēram ja kaut ko vajag aizej un nopērc shopā , man šķiet ,ka būtu interesantāk , ja visu dabūtu pats , nevis vienkārši nopirktu , piemēram, man kā iesācējam tā būtu kā pieredzes gūšana spēlē un pašam būtu interesanti , ja ceļā uz kādu mērķi , vai , piemēram , kvesta pildīšanā būtu arī kādas grūtības . :)

#15 OFFLINE   Sabotage

Sabotage

Game Master

• Game Masters
  • 116 posts
  • LocationYour house

Posted 08 December 2017 - 09:08 PM

kamēr jūs tur cepaties par zemāka exp serveri , es sapņoju par 1 reset serveri , kur stat distribution un skills nosaka speles gaitu.. <3

• blenderis likes this
Posted Image

#16 OFFLINE   GluKs

GluKs

Forum Creator

• Administrators
  • 308 posts

Posted 29 December 2017 - 09:33 AM

up

• Brymis likes this

#17 OFFLINE   blenderis

blenderis

Member

• Members
  • PipPip
  • 18 posts
  • Locationlatvia

Posted 06 March 2018 - 01:44 PM

Butu jautrāk,ja tiešām  būtu much lower xp like 800xp ,nu max 1500xp,un bez  webshopa,tik daudz kā market,nē nu var ari webshop,bet tur max piem 3opt itemi,un summas nereālas,lai ir ko graindot.

Esmu par mazaka xp serveri,un lai grutāk viss nāk.

Savādāk šeit es esmu izmetams 60% ir fire seti,un nosist nevar nu nekādīgi.

Good,better,best. Never let it rest.

Til your good is better and your better is best.

<St.Jerome>

#18 OFFLINE   Zhorik

Zhorik

Member

• Members
  • PipPip
  • 28 posts
  • LocationLatvia

Posted 09 March 2018 - 01:33 PM

+ blenderim... Tiesam deretu 1k xp serveri. Neiet runa par shi servera likvidesanu. Ir patikami cinities, ilgak pasedet lai resu kadu uzsistu. Nejau dienas laika gr noraut... Man piemeram garlaicigi serveri ir. Kad viskautkas ir un tu nezini ko iesakt.

#19 OFFLINE   NoLimitBM

NoLimitBM

Project Owner

• Administrators
  • 703 posts
  • LocationLatvija

Posted 10 March 2018 - 06:01 AM

jus sakāt, ka gribat zemāka exp serveri, labi, es varu uztaisīt jums serveri, bet kas viņā spēlēs? pieredze rāda, ka tas nedarbojās pārāk labi. Turklāt daudzi te min no-webshop. kā man to serveri uzturēt? no savas kabatas visu apmaksāt? diezgan neizdevīgs darījums priekš manis, bet varam pamēģināt.

#20 OFFLINE   Zhorik

Zhorik

Member

• Members
  • PipPip
  • 28 posts
  • LocationLatvia

Posted 15 March 2018 - 07:31 AM

Web vajag... Ka tad bez taa...
Gruuti iegustams zen. Kas jaunos mudinatu dabut zen setus. Visadus gemstones. Blesus. Soulus. Padarit nepieejamus veicii. Mudinas piedalities eventos. Bc utt... Kur jeveli kriit. Ir daudz visadu priekshlikumu attieciba uz 1k xp serveri

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users