Jump to content

Sky Slate Blueberry Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate
Welcome to NoLimit Comunity
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

[How-to] Request new Spot.

• Please log in to reply
16 replies to this topic
NoLimitBM
  • Administrators
  • 708 posts
  • Project Owner
  • LocationLatvija
  • Last active: Today, 05:01 PM

If you wish to request new spot, you have to tell us these things:

1. Spot coordinates and map

2. Monster name

3. Monster count

4. Why would this spot be useful? 

• Ph0en1X likes this

Draaaven
  • Members
  • 4 posts
  • Pip
  • Newbie
  • LocationLatvia
  • Last active: Aug 26 2017 12:41 AM

sho es varetu izpalidzet kad serv bus on. Nevaru pateikt koord lidz neesmu on

thumbnail.jpg
You wont see me coming.
-Draaaven-

GluKs
  • Administrators
  • 308 posts
  • Forum Creator
  • Last active: Today, 11:40 AM

Still up....

Ja ir idejas - gaidam

celmene
  • Members
  • 55 posts
  • PipPipPip
  • Advanced Member
  • LocationLatvia
  • Last active: Dec 23 2017 08:05 PM

Sveiki,

Sākšu ar nelielu nostaļģiju tiem, kas spēlēja šo mu pirms 7 gadiem, kad arī es biju admins (Humanz)

Bet tā pavisam nopietni, ir forši atgriezties pie kaut kā tik pazīstama, un uzskatu, ka tajā laikā Noobx (vismaz man Skype) tagad laikam NoLimitBM, ir paveicis lielisku darbu noturot šo projektu pie dzīvības.

Pa šiem gadiem vispār nespēlēju Mu Online, bet sagadīšanās pēc iegāju wos.lv ieraudzīju šo tik pazīstamo Mu un izdomāju, ka jāuzspēlē. Spēlēju jau pāris dienas, un līdz šim šķiet, ka tik tiešām ir labs darbs ieguldīts šajā mu.

2010. gadā, cik atceros nebija šādas opcijas, ka forumā var rakstīt savus ieteikumus spotiem, tāpēc šo opciju tagad ļoti labprāt izmantošu.

Šos spotus, kurus es ieteikšu esmu aizņēmies, no citiem Mu, kuri savulaik ir bijuši pilni ar spēlētājiem, bet, cik zinu neviens no šiem projektiem vairs nepastāv (ja ir interese par kuriem tieši runāju rakstat PM, jo negribu neko reklamēt)

Pirmai, ko iesaku ir izveidot spēcīgākus izkliedētus spotus Stadium, koord. 47 57; 29 57; 29 75; 47 39. Pa 14-17 mobiem, lai klases kā GrM, LE, DM varētu kačāties un BM nepārņemtu šos spotus, attiecīgi mobi būtu Aegis (47 57), Necron (29 57), Poision golem (29 75), Fire golem (47 39).

*Nākamais sakopots spots ar 16 Blood soldier (10 38), šo paņēmu no viena ļoti laba mu, jo šajā spotā bija ļoti daudz cilvēku, kuriem vienkārši patika sist ''Omārus''

*15 Necron (11 74)

*17 Blue golem (11 91), pirmkārt, jo Schriker atkārtojas pārāk bieži, otrkārt, jo Blue golemi ir vājāki un arī iesācēji varētu šeti labi leveloties.

*12 Death Centurion (30 90), jo arī tur pašlaik ir mobi, kas bieži atkārtojas.

*Palielināt Schriker skaitu uz 14 (81 14), lai nav vienmēr jāiet uz Stadium 2 uz lieliem spotiem.

*17 DreadFear (9 7), jo tas ir tāls stūris un tur derētu patiešām labi mobi.

Esmu smēlies vēl daudzas idejas par tiešām labiem spotiem no veiksmīgiem Mu Online, ja mani šie iteikumi tiks ņemti vērā, tad sapratīšu, ka adminam ir interese par manu pieredzi un, varēšu pilnībā dalīties ar manām domām kā izskatās ideāls Stadium, apkopojot savu pieredzi no citiem MU. (Vienā no šiem mu vidējais online spēlētāju skaits bija 130+, tāpēc uzskatu to par veiksmīgu projektu)

Paldies, gaidīšu atbildi.

• Linda4ka, Siimple, celmene and 1 other like this

celmene
  • Members
  • 55 posts
  • PipPipPip
  • Advanced Member
  • LocationLatvia

UP!

NoLimitBM, gaidu tavu verdiktu.

NoLimitBM
  • Administrators
  • 708 posts
  • Project Owner
  • LocationLatvija

Paldies par ideju, spoti tiks papildināti.

• Linda4ka and Siimple like this

celmene
  • Members
  • 55 posts
  • PipPipPip
  • Advanced Member
  • LocationLatvia

Prieks, ka ņēmi vērā manus ieteikumus, vai ir velme dzirdēt vēl?

P.S.

Atvaino, ka pirms 7 gadiem, kad biju GM pazudu un neko nepaskaidroju. 

NoLimitBM
  • Administrators
  • 708 posts
  • Project Owner
  • LocationLatvija

Uz šo brīdi nekas daudz netiks mainīts jebkurā gadījumā. Taču savus ieteikumus vari rakstīt, ja būs labi - ņemsim vērā.

celmene
  • Members
  • 55 posts
  • PipPipPip
  • Advanced Member
  • LocationLatvia

Uz šo brīdi nekas daudz netiks mainīts jebkurā gadījumā. Taču savus ieteikumus vari rakstīt, ja būs labi - ņemsim vērā.

Ok, gaidīšu izmaiņas, pēc tam sekos vel ieteikumi.

celmene
  • Members
  • 55 posts
  • PipPipPip
  • Advanced Member
  • LocationLatvia

Uz kuru laiku varam gaidīt jaunos spotus? 

Co1nt
  • Banned
  • 31 posts
  • PipPipPip
  • Advanced Member
  • LocationRundāles novads
  • Last active: Nov 01 2017 01:21 PM

1. Arena

2. Gigantis

3. 42 53 ? 07.jpg

4. Need 4 spots with these monsters/ vajag kādus vēl 4 Arenā ierīkot ,jo tad būs labāk kačāties un ērtāk visiem Es tikai nezinu kuras ir tās kordinātas 42 53 ?

celmene
  • Members
  • 55 posts
  • PipPipPip
  • Advanced Member
  • LocationLatvia

1. Arena

2. Gigantis

3. 42 53 ? 07.jpg

4. Need 4 spots with these monsters/ vajag kādus vēl 4 Arenā ierīkot ,jo tad būs labāk kačāties un ērtāk visiem Es tikai nezinu kuras ir tās kordinātas 42 53 ?

Vecais saņemies, vismaz ieej ingame, aizej uz konkrētu vietu kurā gribi šo spotu un tad liec coord, nevis ieraksti random ciparu, kuru atrašanās vietu pat nezini...

Te ir tava piedāvātā spota koordinātes:

https://ibb.co/k3JHwR

celmene
  • Members
  • 55 posts
  • PipPipPip
  • Advanced Member
  • LocationLatvia

UP!

Noobik, Tu jau pagaišajā nedēļas nogalē man teici, ka ieliksi spotus, bet nekā...

Kad to plāno izdarīt?

Zhorik
  • Members
  • 28 posts
  • PipPip
  • Member
  • LocationLatvia
  • Last active: Sep 12 2018 07:37 AM

Sveiki,

Sākšu ar nelielu nostaļģiju tiem, kas spēlēja šo mu pirms 7 gadiem, kad arī es biju admins (Humanz)
https://www.youtube....=1RD1W4IszEw&t=
Bet tā pavisam nopietni, ir forši atgriezties pie kaut kā tik pazīstama, un uzskatu, ka tajā laikā Noobx (vismaz man Skype) tagad laikam NoLimitBM, ir paveicis lielisku darbu noturot šo projektu pie dzīvības.
Pa šiem gadiem vispār nespēlēju Mu Online, bet sagadīšanās pēc iegāju wos.lv ieraudzīju šo tik pazīstamo Mu un izdomāju, ka jāuzspēlē. Spēlēju jau pāris dienas, un līdz šim šķiet, ka tik tiešām ir labs darbs ieguldīts šajā mu.
2010. gadā, cik atceros nebija šādas opcijas, ka forumā var rakstīt savus ieteikumus spotiem, tāpēc šo opciju tagad ļoti labprāt izmantošu.

Šos spotus, kurus es ieteikšu esmu aizņēmies, no citiem Mu, kuri savulaik ir bijuši pilni ar spēlētājiem, bet, cik zinu neviens no šiem projektiem vairs nepastāv (ja ir interese par kuriem tieši runāju rakstat PM, jo negribu neko reklamēt)
Pirmai, ko iesaku ir izveidot spēcīgākus izkliedētus spotus Stadium, koord. 47 57; 29 57; 29 75; 47 39. Pa 14-17 mobiem, lai klases kā GrM, LE, DM varētu kačāties un BM nepārņemtu šos spotus, attiecīgi mobi būtu Aegis (47 57), Necron (29 57), Poision golem (29 75), Fire golem (47 39).
*Nākamais sakopots spots ar 16 Blood soldier (10 38), šo paņēmu no viena ļoti laba mu, jo šajā spotā bija ļoti daudz cilvēku, kuriem vienkārši patika sist ''Omārus''
*15 Necron (11 74)
*17 Blue golem (11 91), pirmkārt, jo Schriker atkārtojas pārāk bieži, otrkārt, jo Blue golemi ir vājāki un arī iesācēji varētu šeti labi leveloties.
*12 Death Centurion (30 90), jo arī tur pašlaik ir mobi, kas bieži atkārtojas.
*Palielināt Schriker skaitu uz 14 (81 14), lai nav vienmēr jāiet uz Stadium 2 uz lieliem spotiem.
*17 DreadFear (9 7), jo tas ir tāls stūris un tur derētu patiešām labi mobi.

Esmu smēlies vēl daudzas idejas par tiešām labiem spotiem no veiksmīgiem Mu Online, ja mani šie iteikumi tiks ņemti vērā, tad sapratīšu, ka adminam ir interese par manu pieredzi un, varēšu pilnībā dalīties ar manām domām kā izskatās ideāls Stadium, apkopojot savu pieredzi no citiem MU. (Vienā no šiem mu vidējais online spēlētāju skaits bija 130+, tāpēc uzskatu to par veiksmīgu projektu)

Paldies, gaidīšu atbildi.

Isteniba... Prasas daudzveidiba arena. Maximali izvilkt visus mobus un katru spotu arvien specigaku. Nu ta ka piemeram arenas gala ir loti specigi, kurus bez 10k statiem nevar klat pieiet. Protams ari xp lielaku neka mazajiem spotiem.

NoLimitBM
  • Administrators
  • 708 posts
  • Project Owner
  • LocationLatvija

Tuvākajā laikā plānoju pilnībā pārtaisīt arēnu, vēl tikai nezinu precīzu datumu, kad būs gatava. Ir izdevies apiet monstru limitus, tā kā varēšu lielākus spotus likt (un vairāk), tikai vēl jāiztestē, lai nerodās bugi dēļ tā. 

• Linda4ka and Grizly like this

Grizly
  • Game Masters
  • 52 posts
  • Game Master
  • LocationRiga
  • Last active: Yesterday, 09:28 PM

Vēl ko varētu apdomāt pievienot ir arena 1 startā banku esmu redzējis daudzos mu tādu opciju, un tā tiešām ir bijusi noderīga.

Un vai tuvākajos update būs arī pvp balance?

IO7fAYG.png                                                                                                                            N0Y7Jbo.png

NoLimitBM
  • Administrators
  • 708 posts
  • Project Owner
  • LocationLatvija

Vēl ko varētu apdomāt pievienot ir arena 1 startā banku esmu redzējis daudzos mu tādu opciju, un tā tiešām ir bijusi noderīga.

Un vai tuvākajos update būs arī pvp balance?

Banku ielikt varu, bet par balace runajot - visticamak, ka nebus. Tacu es stradaju pie jauniem failiem, kuros es varesu salabot ari pvp balance. Bet tas noteikti nebus tuvakajos menesos. 

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users