Jump to content

Sky Slate Blueberry Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate
Welcome to NoLimit Comunity
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

GM Application

• This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic
TheK1ng
  • Game Masters
  • 73 posts
  • Game Masters
  • LocationLatvia
  • Last active: Nov 16 2018 10:52 PM

1. Introduce yourself to players reading this application. (Link to your Say "Hello" post)

http://forum.nolimit...opic/1212-haii/

2. What is your IGN (In Game Nickname)?

My in game name is TheK1ng (BM)

3. Wich character of your's will be GM character?

My gm character would be - ThePr1nce (DL)

4. For how long are you a member of NoLimit.lv?

I have been playing NoLimit for 2 years, could be more.

5. What brought you to MU-NoLimit?

Randomly searched for server to play, and found NoLimit.

6. What is your base MU knowledge? Rate from 1-10 please.

Could be a 6, im a fast learner.

7. Do you have GM experience? If yes , then how many comands do you know?

No, i dont have GM experiences.

8. What is your language skills?

English - Almost Perfect

Russian- Avarage

Latvian - Native

9. What is your aim/goal to complete, if you recieve the GM status?

1. To help new players in there needs.

2.To help modarate server

3. To make events

4.To learn more about MU insides

10. What is your average online hours per day ratio? (How much hours on average you spend in NoLimit.lv)

I can be online every day from 9.30 PM  till midnight and more.

Almost 3-4h in two days.

BioTop
  • Members
  • 1 posts
  • Pip
  • Newbie
  • LocationLaos
  • Last active: Oct 21 2018 12:42 PM

Visiem jau poljubee po, bet es atbalstu :D

Sabotage
  • Game Masters
  • 116 posts
  • Game Master
  • LocationYour house
  • Last active: Nov 15 2018 05:18 PM

Visiem jau poljubee po, bet es atbalstu :D

Nevienam nav po... Mēs ļoti cienam citu spēlētāju viedokli! :)
​Par app : Pagaidām Neutral , gribu redzēt citus viedokļus..
​Agrāk biji skaļa personība un chatban arī mēdzi panēsāt , bet kā players biji tīri labs , ja vārdu krājums paplašināsies un ne uz to slikto pusi un dabūsi vairāk rec , nomainīšu uz rec.. ;)

Posted Image

TheK1ng
  • Game Masters
  • 73 posts
  • Game Masters
  • LocationLatvia

Nevienam nav po... Mēs ļoti cienam citu spēlētāju viedokli! :)
​Par app : Pagaidām Neutral , gribu redzēt citus viedokļus..
​Agrāk biji skaļa personība un chatban arī mēdzi panēsāt , bet kā players biji tīri labs , ja vārdu krājums paplašināsies un ne uz to slikto pusi un dabūsi vairāk rec , nomainīšu uz rec.. ;)

Man ir tā ka spragst ārā lamu vārdi bieži, bet varu ari kontrolēt savu valodu. 

Linda4ka
  • Game Masters
  • 156 posts
  • Game Master
  • LocationLatvia
  • Last active: Yesterday, 12:01 AM

Es piekrītu Sabotage par valodu, tāds diezgan nesavaldīgs esi, man šķiet, ka Tev ir jābūt serverī kā dzīvespriecīgam spēlētājam, bet ne GM amatā, es došu Anti.

p.s.šobrīd vairāk meklējam Gm no citas laika joslas. :)

• TheK1ng likes this

original.jpg

Gulbis
  • Members
  • 78 posts
  • PipPipPip
  • Tournament Creator
  • LocationLatvia
  • Last active: May 19 2018 11:26 PM

Rec

original.jpg

Grizly
  • Game Masters
  • 52 posts
  • Game Master
  • LocationRiga
  • Last active: Yesterday, 09:28 PM

Rec 

IO7fAYG.png                                                                                                                            N0Y7Jbo.png

Blessgirl
  • Members
  • 6 posts
  • Pip
  • Newbie
  • LocationLatvia
  • Last active: Aug 06 2018 09:53 PM

Es piekrītu Sabotage par valodu, tāds diezgan nesavaldīgs esi, man šķiet, ka Tev ir jābūt serverī kā dzīvespriecīgam spēlētājam, bet ne GM amatā, es došu Anti.

Ja jau meklējam GM no citas laika joslas, tad BosJACK jau gaida atbildi vairāk kā 3 mēnešus, ja nemaldos. Kaut gan pieteikums bija uz "Event master", bet gan zem GM application formas. Jau visi citi svaigāk taisīti "topiki" ir aizklapēti, bet viņa vēl joprojām tiek "izskatīts". Interesanti gan. :)

Es tomēr likšu K1ngam REC, jo kā cilvēks viņš ir labs un katram ir dažādas dienas, gan labas, gan sliktas, kuras ietekmē gan mūsu leksiku, gan garastāvokli. 

Piekrītu Sabotage, ka ir jāiemācās sevi kontrolēt. :)

Nepiekrītu arī tam, ka "Tev ir jābūt serverī kā dzīvespriecīgam spēlētājam, bet ne GM amatā".  Es uzskatu, ka GMam ir jābūt tam, kurš "paceļ" spēlētāju garastāvokli, uzrīko kādu jautru "atrakciju", neaizmirstot, arī par kārtības uzturēšanu. Bet ja cilvēki ir pozitīvāki, tad ir arī mazāk pārkāpumu. Bet tagad izrādās, ka GMiem ir jābūt depresīvi noskaņotiem. o.e Eventi ir jāvada ar "cietu seju" bez emocijām?  Es vēl neesmu tādus GMus redzējusi! Tā, laikam, būs jaunā paaudze.  :phew:

TheK1ng
  • Game Masters
  • 73 posts
  • Game Masters
  • LocationLatvia

Es esmu dzīvespriecīgs cilvēks serverī gandrīz vai vienmēr, ieeju ar pozitīvu noskaņojumu. Katru reizi ka esmu serveri ar citiem kopā smejos. Kā jau iepriekš minēju, jā man leksika ir kāda viņa ir, bet kad vajag es varu mierīgi sevi kontrolēt un piedomāt ko saku.

"Es uzskatu, ka GMam ir jābūt tam, kurš "paceļ" spēlētāju garastāvokli, uzrīko kādu jautru "atrakciju", neaizmirstot, arī par kārtības uzturēšanu. Bet ja cilvēki ir pozitīvāki, tad ir arī mazāk pārkāpumu. Bet tagad izrādās, ka GMiem ir jābūt depresīvi noskaņotiem. o.e Eventi ir jāvada ar "cietu seju" bez emocijām?  Es vēl neesmu tādus GMus redzējusi! Tā, laikam, būs jaunā paaudze." - Blessgirl teiktais. Es piekrītu, tāda sajūta, ka GM nevar ne prikolēties ar citiem spēlētājiem ne runāt par kko interesantu. GMam jābut ir nopietnākam par nopietnu? 

Siimple
  • Members
  • 33 posts
  • PipPipPip
  • Member
  • LocationVentspils
  • Last active: Apr 06 2018 02:58 PM

REC.

• TheK1ng likes this

Nixy
  • Members
  • 9 posts
  • Pip
  • Newbie
  • LocationRiga, Latvia
  • Last active: Nov 16 2018 01:36 PM

Es esmu dzīvespriecīgs cilvēks serverī gandrīz vai vienmēr, ieeju ar pozitīvu noskaņojumu. Katru reizi ka esmu serveri ar citiem kopā smejos. Kā jau iepriekš minēju, jā man leksika ir kāda viņa ir, bet kad vajag es varu mierīgi sevi kontrolēt un piedomāt ko saku.

"Es uzskatu, ka GMam ir jābūt tam, kurš "paceļ" spēlētāju garastāvokli, uzrīko kādu jautru "atrakciju", neaizmirstot, arī par kārtības uzturēšanu. Bet ja cilvēki ir pozitīvāki, tad ir arī mazāk pārkāpumu. Bet tagad izrādās, ka GMiem ir jābūt depresīvi noskaņotiem. o.e Eventi ir jāvada ar "cietu seju" bez emocijām?  Es vēl neesmu tādus GMus redzējusi! Tā, laikam, būs jaunā paaudze." - Blessgirl teiktais. Es piekrītu, tāda sajūta, ka GM nevar ne prikolēties ar citiem spēlētājiem ne runāt par kko interesantu. GMam jābut ir nopietnākam par nopietnu? 

Kopš kuriem laikiem Mūs serveri ir tādi GMi ar "cietu seju", Bless? GMs var sarakstīties un prikolēties ar spēlētājiem, bet tam jābūt normas robežās!

NoLimitBM
  • Administrators
  • 707 posts
  • Project Owner
  • LocationLatvija
  • Last active: Today, 09:31 AM

Diemžēl, būs Tevi jāapbēdina.

Pagaidām esi pārāk karstasinīgs priekš GM, no manis ANTI. Nedaudz pamaini attieksmi pret citiem spēlē un mēģini vēlreiz :)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users