Jump to content

Sky Slate Blueberry Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate
Welcome to NoLimit Comunity
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Help#2

• Please log in to reply
3 replies to this topic
blenderis
  • Members
  • 18 posts
  • PipPip
  • Member
  • Locationlatvia
  • Last active: Apr 09 2018 09:29 AM

Šodien ap 3:20 naktī,gāju uz arēnu 2,lai sistu kundunu,gribēju novilkt swordu no slot 1 ,bāzu invā,negāja atmeta vislaik atpakaļ uz slot 1,itkā butu full inv,uztaisīju sw,un man invā no +13 sworda stāvēja +6 nezinu,kāda veidā viņš varēja nodegt,bet vai butu iespējams dabūt atpakaļ savu +13? Tomēr swordā ir iekšā sīdi. 

original.jpg

Pie reizes,ari gaidu,iemeslu kapec acc ir bloķēts? Uz cik ilgu laiku ? Pierādījumi ? Iemesls ? 

Gaidu paskaidrojumu,vai ari bus tāda cūcība,ka Jums ir vienalga,par to vienu spēlētāju ? 

Uz nakti tika atstāt afk winmodā ,bet par to liek block ? hmm.

original.png

Good,better,best. Never let it rest.

Til your good is better and your better is best.

<St.Jerome>

kikars
  • Members
  • 10 posts
  • PipPip
  • Member
  • LocationLatvia
  • Last active: May 20 2018 09:40 PM

serverī jau ilgu laiku notiek ,kāda bezjēdzīgā cūcība ar GM privilēgijām staigājošie admini, kuri sola banus pēc katras otrās sekundes par to, ka vienkārši uzraksti pāris teikumus nonsensa,

anyways vairāki cilvēki jau ir banoti ļoti strikti kā piemēram - acc blocked, mēnešiem ilgi bani vai unlimited muted acc
es savu banu dabūju vienkārši - kā jau parasti izšpļauju kādu joku kā manā gaidijumā bija šoreiz - ''salauzu lottery sistēmu'', pasmējos, pēc kura mani vienkārši likvidēja no servera, (bana iemesls sekoja - liela mute). ļoti patīkami, kad esi viens no aktīvākajiem servera lietotājiem, bet nu saprotu, ka projekts ir aizgājis kā titāniks aizbergā

tīri teorētiski man šobrīd jau ir rēali vienalga, skatos cilvēku arī serverī vairs nav.. 

• blenderis likes this

siktars
  • Members
  • 11 posts
  • PipPip
  • Member
  • LocationLatvia
  • Last active: May 12 2018 10:45 AM

skatos cilvēku arī serverī vairs nav.. 

Cilvēku nav, jo dsc sit biežāk kā plkst... a šie pēc GC atlaides, nevis dzelžus uzlabo, bet droš plosto :D

• kikars and blenderis like this

blenderis
  • Members
  • 18 posts
  • PipPip
  • Member
  • Locationlatvia
  • Last active: Apr 09 2018 09:29 AM

Cilvēku nav, jo dsc sit biežāk kā plkst... a šie pēc GC atlaides, nevis dzelžus uzlabo, bet droš plosto :D

Mani ir tik ļoti noheitojuši,ka votojot nedod kredītus,un es tikko pa velti uzkačāju gr,neiedeva 40k creds :D :D :D :D lmao. Normāli mani disaiblojuši.

Good,better,best. Never let it rest.

Til your good is better and your better is best.

<St.Jerome>

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users